Tworzenie stron internetowych

Serwisy szyte na miarę

Tworzymy strony oparte o popularne i wspierane rozwiązania. Strona dostosowana pod wymagania pozycjonowania, responsywna i nowoczesna!

Responsywność

Nowoczesność

Dostosowane do SEO

Dopasowane do wymagań Klientów

Tworzenie stron www

 

W dobie internetu konieczne jest posiadanie strony internetowej, jeżeli chcesz, aby twoja firma czy marka była rozpoznawalna oraz przynosiła finansowe korzyści. Dlatego od wielu lat nasza agencja tworzy dla klientów nowoczesne strony internetowe, które są wizytówką dla firmy. Tworzenie stron internetowych to kilkuetapowy proces, który zaczyna się od pomysłu klienta oraz naszych propozycji tego jak ostatecznie strona ma wyglądać. Na stworzenie doskonałej strony www wpływa wiele czynników takich jak jej wygląd, sposób i szybkość działania, łatwości poruszania się po stronie (UX) oraz umieszczenie odpowiednich i jakościowych treści (content), które zainteresują odwiedzającego oraz będą odpowiedzią na pytania, których szuka na stronie.

Strony tworzone przez nas są zgodne z obowiązującymi trendami oraz zgodne z wymaganiami wyszukiwarek internetowych (SEO), dzięki czemu witryna będzie także widoczna wysoko w wynikach wyszukiwania. Jednak duży nacisk kładziemy przede wszystkim na użyteczność witryny oraz przejrzystość zawartej na niej informacji, by odwiedzający zawsze znalazł to czego szuka. Pozwala to na przedłużenie jego wizyty na stronie internetowej i zainteresowanie ofertą na niej zamieszczoną.

Design

opracowujemy z makietę strony w porozumieniu z Klientem, dobieramy fonty, kolorystykę.

Materiały

Jeśli zachodzi taka potrzeba, zlecamy napisanie treści na nową stronę Klienta. Dysponujemy bazą zdjęć, z której wybieramy te, najlepiej pasujące do tematyki.

Responsywność

dopracowujemy szczegóły projektu, niemal do pixela. Każda strona, która wychodzi spod naszych rąk, dopasowana jest każdego urządzenia.

Dostosowanie do SEO

Strony tworzone przez nas dostosowane są do wymagań Google w kwestii optymalizacji stron.

Projekt strony zaczynamy od stworzenie makiety/szkicu, zawarte na nim jest wszystko co powinno się na stronie znaleźć i gdzie powinno być umieszczone (logo, slogan, menu, grafiki itp.). Po akceptacji szkicu przez klienta, przechodzimy do stworzenia projektu graficznego (dobór odpowiednich kolorów, grafik czy fontów), bowiem to wszystko wpływa na odbiór strony przez odwiedzającego. Strona musi nawiązywać graficznie i kolorystycznie do przedmiotu działalności, ale jednocześnie powinna też przykuć uwagę odwiedzającego, nawiązać z nim interakcję. Wszystkie wykonane przez nas strony internetowe dopasowane są do panujących zasad RWD tj. wyświetlają się poprawnie na wszystkich urządzeniach (desktop, tablet oraz smartfon). Od strony technicznej witryny oparte są na dedykowanym lub gotowym systemie zarządzania treścią, co pozwoli na samodzielne i szybkie zmiany treści na stronie internetowej.

 

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

 

Wybierając nas otrzymasz unikalny, profesjonalny projekt strony internetowej, który spełni twoje i odwiedzających stronę wymagania. Kompletna strona internetowa z intuicyjnym wyglądem, szybkim czasem ładowania, dopasowana do obowiązujących trendów. Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarkach internetowych, co pozwoli na zdobycie większej ilości odwiedzających. Już teraz zgłoś się do nas, jeżeli chcesz mieć swoją własną witrynę, a nasz zespół specjalistów z bogatym doświadczeniem i solidnymi umiejętnościami dla których tworzenie stron www to nie tylko praca, ale i pasja stworzy wyjątkowy projekt, a następnie przejdzie do jego realizacji.

 

Zobacz efekty!

Dzięki najnowszym rozwiązaniem technologicznym nasze strony są w pełni responsywne, zaprojektowane na potrzeby Klienta i wykonane zgodnie ze sztuką SEO. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze na późniejsze wprowadzanie zaleceń optymalizacyjnych. Zapytaj o wycenę oraz portfolio.

Inne nasze usługi

Strategie marketingowe

Social Media

Buzz Marketing

Reklama na Mapach Google

Napisz do nas

 

11 + 3 =

Gdzie nas znaleźć

ul. Fabryczna 19, budynek A
53-609 Wrocław
T: +48 533 335 399
M: kontakt@gfields.pl